جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

حقه های دکوراسیون اتاق نوزاد


  گاهي والدين تمايل قلبي دارند كه از عناصر و آيتم‌هاي سنتي براي اتاق‌نوزاد خود استفاده كنند كه در‌ اين‌صورت توصيه ما استفاده از تركيب عناصر سنتي و مدرن در دكوراسيون اين فضاست. بر‌ اين اساس مي‌توانيد فضايي را كه خود در آن احساس راحتي مي‌كنيد و از طرفي به‌خوبي پاسخگوي نياز عضو تازه وارد خانه شماست مهيا سازيد.

  در گذشته طراحي دكوراسيون اتاق‌ نوزاد به‌دليل محدوديت‌هايي كه در انتخاب وجود داشت كار بسيار آساني بود؛ زيرا افراد كار چيدمان را تنها با رنگ‌هاي صورتي، آبي يا زرد و در برخي موارد نيز بنفش و سبز شروع مي‌كردند و سپس به انتخاب تخت‌خواب و ملحفه‌ها و روتختي، متناسب با رنگ اصلي اتاق مي‌پرداختند و با انتخاب و خريد پارچه‌هاي طرح‌دار و رنگارنگ متناسب با حال‌وهواي كودكانه، خريد خود را به اتمام مي‌رساندند.

  اما به‌تدريج و به مرور زمان، والدين وضعيت بازار را تغيير دادند و با تقاضاي توليداتي متفاوت با تركيب رنگي‌هاي جذاب و زيبا براي دكوراسيون اتاق كودك، وضعيت كالاهاي دكوراسيوني موجود در بازار را متحول كردند. نتيجه اين تحولات كالاهاي چند‌منظوره و جالب با تركيب رنگ‌هاي خاص و اشكال زيبا و متمايز براي دكوراسيون اتاق نوزاد بود. گاهي والدين تمايل قلبي دارند كه از عناصر و آيتم‌هاي سنتي براي اتاق‌نوزاد خود استفاده كنند كه در‌ اين‌صورت توصيه ما استفاده از تركيب عناصر سنتي و مدرن در دكوراسيون اين فضاست. بر‌ اين اساس مي‌توانيد فضايي را كه خود در آن احساس راحتي مي‌كنيد و از طرفي به‌خوبي پاسخگوي نياز عضو تازه وارد خانه شماست مهيا سازيد.


  این مطلب تا کنون 74 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 26 بهمن 1392
  منبع
  برچسب ها : دكوراسيون ,اتاق ,تركيب ,استفاده ,عناصر ,سنتي ,پاسخگوي نياز ,تازه وارد ,به‌خوبي پاسخگوي ,طرفي به‌خوبي ,راحتي مي‌كنيد ,طرفي به‌خوبي پاسخگوي ,اح ,
  حقه های دکوراسیون اتاق نوزاد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر