خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

حقه های دکوراسیون اتاق نوزاد


  گاهي والدين تمايل قلبي دارند كه از عناصر و آيتم‌هاي سنتي براي اتاق‌نوزاد خود استفاده كنند كه در‌ اين‌صورت توصيه ما استفاده از تركيب عناصر سنتي و مدرن در دكوراسيون اين فضاست. بر‌ اين اساس مي‌توانيد فضايي را كه خود در آن احساس راحتي مي‌كنيد و از طرفي به‌خوبي پاسخگوي نياز عضو تازه وارد خانه شماست مهيا سازيد.

  در گذشته طراحي دكوراسيون اتاق‌ نوزاد به‌دليل محدوديت‌هايي كه در انتخاب وجود داشت كار بسيار آساني بود؛ زيرا افراد كار چيدمان را تنها با رنگ‌هاي صورتي، آبي يا زرد و در برخي موارد نيز بنفش و سبز شروع مي‌كردند و سپس به انتخاب تخت‌خواب و ملحفه‌ها و روتختي، متناسب با رنگ اصلي اتاق مي‌پرداختند و با انتخاب و خريد پارچه‌هاي طرح‌دار و رنگارنگ متناسب با حال‌وهواي كودكانه، خريد خود را به اتمام مي‌رساندند.

  اما به‌تدريج و به مرور زمان، والدين وضعيت بازار را تغيير دادند و با تقاضاي توليداتي متفاوت با تركيب رنگي‌هاي جذاب و زيبا براي دكوراسيون اتاق كودك، وضعيت كالاهاي دكوراسيوني موجود در بازار را متحول كردند. نتيجه اين تحولات كالاهاي چند‌منظوره و جالب با تركيب رنگ‌هاي خاص و اشكال زيبا و متمايز براي دكوراسيون اتاق نوزاد بود. گاهي والدين تمايل قلبي دارند كه از عناصر و آيتم‌هاي سنتي براي اتاق‌نوزاد خود استفاده كنند كه در‌ اين‌صورت توصيه ما استفاده از تركيب عناصر سنتي و مدرن در دكوراسيون اين فضاست. بر‌ اين اساس مي‌توانيد فضايي را كه خود در آن احساس راحتي مي‌كنيد و از طرفي به‌خوبي پاسخگوي نياز عضو تازه وارد خانه شماست مهيا سازيد.


  این مطلب تا کنون 77 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دكوراسيون ,تركيب ,استفاده ,عناصر ,سنتي ,اتاق ,پاسخگوي نياز ,تازه وارد ,به‌خوبي پاسخگوي ,طرفي به‌خوبي ,راحتي مي‌كنيد ,طرفي به‌خوبي پاسخگوي ,احساس راحتي مي‌كنيد ,اساس مي‌توانيد فضايي ,گاهي والدين تمايل ,
  حقه های دکوراسیون اتاق نوزاد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر